Konkurs "W rodzinie siła!"

W czerwcu uczniowie klas pierwszych wzięli udział w konkursie "W RODZINIE SIŁA", zorganizowanym przez Stowarzyszenie „DZIECKO” oraz Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu. Celem konkursu było rozwijanie i promowanie uzdolnień artystycznych uczniów dzieci i młodzieży z przedszkoli, szkół powiatu gostyńskiego. Mali artyści włożyli dużo wysiłku i serca w swoje prace, które wykonali za pomocą różnych technik plastycznych. Uroczyste ogłoszenie wyników konkursu wraz z prezentacją prac nastąpiło 23 czerwca 2019 r., podczas „Rodzinnego popołudnia” w Gostyńskim Ośrodku Kultury „Hutnik” w Gostyniu.

W kategorii szkoły podstawowe zwyciężyli uczniowie z naszej szkoły:

II miejsce Lena Begale z kl. 1a
III miejsce Dominik Matuszkiewicz z kl. 1a

Wyróżnienia zdobyli:

Wojciech Gruchociak z kl. 1a
Ewa Milewska z kl. 1b

Zwycięzcy nagrodzeni zostali dyplomami i nagrodami. Dziękujemy pierwszoklasistom, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy rozwijania swoich zdolności plastycznych.

©2020 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Pępowie
Joomla Templates by Wordpress themes free