Podsumowanie konkursu „Mój wygląd świadczy o mnie”

Dnia 9 maja 2019 roku odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego, w którym udział wzięli uczniowie klas I-III. Konkurs został przeprowadzony w ramach realizacji programu ,,Szkoła dobrego wychowania”.
Prace konkursowe wykonywane były w pięciu wylosowanych przez przedstawicieli poszczególnych klas kategoriach.

  1. Uroczystość rodzinna – w tym wariancie prace tworzyli uczniowie klasy 1a. Laureatem została Lena Begale. Wyróżnione zostały prace: Marii Nowackiej, Karola Łagódki, Zofii Piniewskiej oraz Izy Błaszyk.
  2. Bal karnawałowy – prace o tej tematyce przygotowali uczniowie klasy 1b. Zwycięzcą tej kategorii został Mateusz Kuczyński, wyróżnienia otrzymali; Ola Naskręt, Igor Twardowski, Ewa Milewska, Rafał Grzelewski.
  3. Impreza sportowa – tu mieli okazję wykazać się uczniowie klasy 2a. Jury zadecydowało o zwycięstwie pracy, którą przygotowała Lena Mak. Docenione zostały również prace stworzone przez Nataszę Brylewską, Ninę Jarczewską, Ksawerego Sipurzyńskiego oraz Wojtka Wyzujaka.
  4. Święto szkolne – swą kreatywnością mogli tu popisać się uczniowie klasy 2b. Jednogłośnie zadecydowano o wygranej Julii Kęsy. Wyróżnieni zostali również: Hubert Zboralski, Szymon Pawlak, Lena Rotman, Oliwier Szynka.
  5. Piknik – w tej kategorii prace stworzyli uczniowie klasy 3a. Zwyciężyła praca Igi Ratajczak. Wyróżnione zostały również prace: Anastazji Szałaty, Franka Klementowicza, Filipa Zjeżdżałki oraz Amelii Piotrowiak.

Zwycięzcy nagrodzeni zostali pamiątkowymi książkami, z których mogą przypominać sobie zasady savoir vivre, wyróżnieni uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy.
Wszystkim jeszcze raz serdecznie gratulujemy!

©2020 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Pępowie
Joomla Templates by Wordpress themes free