„Szkoła dobrego wychowania”

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Pępowie przystąpili do udziału w XXIII edycji konkursu „Szkoła dobrego wychowania”. Celem konkursu, organizowanego przez Studium Prawa Europejskiego w Warszawie, jest zapoznanie dzieci ze standardami dobrego wychowania.
Realizacja programu dla uczniów klas IV – VIII w pierwszej fazie polegała na przygotowaniu gazetki promującej program „Szkoła dobrego wychowania” oraz haseł – zwrotów grzecznościowych: PROSZĘ, DZIĘKUJĘ, PRZEPRASZAM, które zostały umieszczone na drzwiach każdej klasy.
W lutym 2019 roku w klasach IV – VIII przeprowadzono konkurs pt. „Moje zachowanie świadczy o mnie”. Z każdej klasy wyłoniono trzy najlepsze prace pisemne, które widnieją na korytarzu szkolnym.

©2020 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Pępowie
Joomla Templates by Wordpress themes free