Konkurs rozstrzygnięty, nagrody rozdane.

25 kwietnia odbyło się podsumowanie rękodzielniczego konkursu wielkanocnego połączone z rozdaniem nagród laureatom. Organizatorem konkursu było koło rękodzielnicze „Złote rączki”. Jury, którego zadaniem było wyłonienie laureatów spośród 75 autorów prac, miało jak zawsze niezwykle trudne zadanie. W jego skład wchodzili: p. Hanna Grobelna, p. Bernadeta Kaźmierczak, p. Jolanta Durczewska, p. Małgorzata Andrzejewska i p. Ewa Fabisiak. Ostatecznie zwycięzcami konkursu zostali: w kategorii klas IV – VII – Igor Ciążyński, Klaudia Cieplik, Karina Dudka, Julia Cieplik, Amelia Knuła, Jagoda Orzechowska, Nikola Paluszkiewicz, Wiktoria Ratajewska, Zuzanna Rokicka i Tomasz Szczyszyk natomiast w kategorii klas VIII i Gimnazjum – Maria Bzodek, Maciej Dalibor, Dawid Fabianowski, Wojciech Grześkowiak, Marzena Kandzierska, Karol Kmiecik, Julia Kołodziejczak, Izabela Kupczyk, Julia Sobuś i Daria Szuba. Nagrody rzeczowe dla laureatów i słodycze dla wszystkich uczestników ufundowała Rada Rodziców, natomiast dyplomy przygotował i uroczystość sfotografował p. Paweł Andrzejewski. Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i udział w konkursie oraz wykonanie bardzo ciekawych prac. Jednocześnie zachęcają do udziału w kolejnych konkursach rękodzielniczych.

©2020 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Pępowie
Joomla Templates by Wordpress themes free