"Mój wygląd świadczy o mnie"

W czwartek, 28.03.2019 r. kolejny raz odbyło się spotkanie z programem "SZKOŁA DOBREGO WYCHOWANIA". Tym razem był to apel, którego celem było wprowadzenie i zachęcenie wszystkich uczniów klas edukacji wczesnoszkolnej do udziału w konkursie plastycznym pt. "MÓJ WYGLĄD ŚWIADCZY O MNIE". Aby zainteresować dzieci tematyką odpowiedniego, stosownego ubioru przygotowano szkolny pokaz mody. W rolę modelek i modeli wcielili się uczniowie z klasy 1a i 2a. Zaprezentowali stroje w pięciu kategoriach:

  • ŚWIĘTO SZKOLNE
  • UROCZYSTOŚC RODZINNA
  • PIKNIK
  • BAL KARNAWAŁOWY
  • IMPREZA SPORTOWA

Zadaniem publiczności było odgadnięcie z jakiej okazji właśnie tak ubrali się prezenterzy mody. Kolejnym punktem było przedstawienie regulaminu konkursu plastycznego "MÓJ WYGLĄD ŚWIADCZY O MNIE" oraz losowanie konkursowych kategorii przez reprezentantów poszczególnych klas. Wyniki losowania:

1a - UROCZYSTOŚC RODZINNA

1b - BAL KARNAWAŁOWY

2a - IMPREZA SPORTOWA

2b - ŚWIĘTO SZKOLNE

3a - PIKNIK

Po losowaniu chętne dzieci ubrały sylwety w dwie przykładowe stylizacje. Pokaz mody na czerwonym dywanie spotkał się z dużym zainteresowaniem i radosnym przyjęciem ze strony zgromadzonej publiczności. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie plastycznym "MÓJ WYGLĄD ŚWIADCZY O MNIE".

©2018 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Pępowie
Joomla Templates by Wordpress themes free