„Jak spędzam wolny czas w sieci?”

W ramach konkursu "Uczeń bezpieczny w sieci" nasi uczniowie, 14 lutego z okazji Walentynek, wzięli udział w zorganizowanym konkursie Mini Playback Show, który polegał na naśladowaniu swojego ulubionego artysty na scenie. Do występu zgłosiło się aż 88 uczniów z klas IV-VIII SP oraz III gimnazjum. Zanim jednak wcielili się w role słynnych wykonawców, musieli starannie prześledzić w internecie teledyski aby zorientować się w jaki sposób upodobnić się do gwiazd. Obserwowali ruchy sceniczne, mimikę twarzy, ubiór oraz makijaż. Musieli również nauczyć się słów wybranych utworów, aby we właściwym momencie otwierać usta naśladując swych idoli.
Uczniowie biorący udział w konkursie bardzo pożytecznie wykorzystali swój czas spędzony w Internecie.

©2020 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Pępowie
Joomla Templates by Wordpress themes free