BALIK KARNAWAŁOWY

Dnia 20 lutego 2019 roku w naszej szkole odbył się balik karnawałowy dla uczniów z klas I - III. Sala gimnastyczna wypełnia się różnymi, kolorowymi postaciami z bajek i filmów. Dzieci prezentowały stroje księżniczek, wróżek, czarownic, piłkarzy, policjantów i piratów. W tym roku na baliku gościła animatorka pani Agnieszka Waleńska, która zachęciła wszystkich do tańca przygotowaną muzyką. Wspólne zabawy i konkursy z animatorką wprawiły dzieci w doskonały humor. Niezapomnianych wrażeń dostarczyły tańce z balonami. Uczniowie bawili się wesoło. Na twarzach tancerek i tancerzy malował się uśmiech. Kiedy czas dobiegł końca, z żalem opuszczali salę balową.
Dziękujemy Rodzicom za pomoc w przygotowaniu pięknych strojów dzieci.

©2020 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Pępowie
Joomla Templates by Wordpress themes free