Już zapachniało wiosną.

Jeszcze niedawno za oknem była zimowa aura a już wielkimi krokami zbliża się wiosna. Ta piękna pora roku zawsze inspiruje nas do zmiany wystroju w naszej szkole. Tak też stało się i tym razem. Uczniowie uczestniczący w zajęciach rozwijających kreatywność i członkowie rękodzielniczego koła zainteresowań „Złote rączki” przygotowali z krepiny wiosenne kwiaty – forsycje, krokusy i „bazie”. Nie zabrakło też papierowych motyli i ręcznie uszytych z kolorowych materiałów ptaszków, które znalazły swoje miejsce w „uwitych” przez starszych kolegów gniazdach. Wszystkie wiosenne dekoracje, które uczniowie wykonali zdobią girlandy na holach naszej szkoły. Natomiast tuż przy pokoju nauczycielskim, rękodzielnicy przygotowali kącik z okazji Dnia Kobiet.

©2020 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Pępowie
Joomla Templates by Wordpress themes free