"Uczeń bezpieczny w sieci"

Nasza szkoła bierze udział w Ogólnopolskim Konkursie, pod nazwą "Uczeń bezpieczny w sieci". Uczniowie klas czwartch zrealizowali jedno z zadań konkursowych, jakim było przygotowanie plakatów pod hasłem: bezpieczeństwo w sieci.
Internet jest bardzo pożytecznym narzędziem, które pozwala na pracę, naukę, zabawę czy nawiązywanie znajomości. Jednak obok tych wielu zalet, są również niebezpieczeństwa. To w jaki sposób będziemy z niego korzystać zależy tylko od nas. Dobrze jest znać zasady bezpiecznego korzystania z sieci internetowej, aby nie narazić siebie i innych na groźne sytuacje. Świadomość tych zagrożeń jest coraz większa, ale warto zawsze przypominać, jak korzystać z dobrodziejstw sieci i jednocześnie być bezpiecznym w sieci.

©2020 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Pępowie
Joomla Templates by Wordpress themes free