Laureatki konkursu

26 lutego w ZSO w Gostyniu odbyło się uroczyste podsumowanie XIV Powiatowego Konkursu Literacko-Plastyczno-Fotograficznego „Dialog z rzeczywistością”. Łącznie na konkurs wpłynęło ponad 160 prac (literackich, plastycznych, fotograficznych) nadesłanych przez uczniów z 13 szkół podstawowych i ponadgimnazjalnych powiatu gostyńskiego. W uroczystości uczestniczyło sześć uczennic z naszej szkoły, które znalazły się w gronie laureatów w kategorii literatura (poezja / proza). Od tego roku najlepsze prace w trzech różnych kategoriach oceniano z podziałem na wiek uczestników: 8-11 lat, 12-15 lat i 16-19 lat (klasy III gimnazjum i szkoły ponadgimnazjalne).

Kategoria: proza
Aleksandra Tyll – kl. V c - wyróżnienie
Aleksandra Gierlik – kl. VI b - wyróżnienie
Oliwia Nowacka kl. III b G. - wyróżnienie

Kategoria: poezja
Julia Kołodziejczak – kl. VIII b – II miejsce
Daria Klemens – kl. VIII b – III miejsce
Natalia Siama – kl. III b G. - III miejsce

©2020 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Pępowie
Joomla Templates by Wordpress themes free