„Pasowania nadszedł czas, uczniem będzie każdy z nas”

Uroczyste ślubowanie i pasowanie na ucznia odbyło się 3 września w dniu rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2018/2019. Pierwszaki złożyły uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły, a aktu pasowania dokonały panie dyrektor: Cyryla Krajka i Agata Milewska. Po pasowaniu uczniowie otrzymali okolicznościowe dyplomy oraz upominki, m.in. odblaski z Niestraszkiem mające dbać o ich bezpieczeństwo na polskich drogach. Pani dyrektor Cyryla Krajka serdecznie powitała pierwszoklasistów w gronie uczniów naszej szkoły i życzyła im wielu sukcesów w nauce. Starsze koleżanki i koledzy życzyli pierwszakom dużo radości z codziennej podróży w cudowny świat nauki oraz wielu przyjaciół. Serdecznie dziękujemy panu Radosławowi Ratajczakowi za sesję fotograficzną i wykonanie zdjęć pamiątkowych klas pierwszych.

 

©2020 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Pępowie
Joomla Templates by Wordpress themes free