VI MŁODZIEŻOWY PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI CZESŁAWA NIEMENA

25 listopada br. w Hotelu Restauracji Wawrzyniak w Perzycach odbyła się VI edycja Młodzieżowego Przeglądu Twórczości Czesława Niemena na szczeblu wojewódzkim, której organizatorem był Zdunowski Ośrodek Kultury. W konkursie zaprezentowało się siedemnastu młodych wykonawców w dwóch kategoriach wiekowych (uczniowie gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych). Każdy z uczestników miał za zadanie wykonać dwie piosenki Czesława Niemena. W tym roku naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy IIIb gimnazjum Adela Borowczyk, która zaśpiewała piosenki, „Dziwny jest ten świat” i „Stoję w oknie”.
Po przesłuchaniu wszystkich uczestników VI Przeglądu Twórczości Czesława Niemena Jury wyłoniło laureatów, spośród których Adela Borowczyk zajęła wysokie III miejsce.

Piosenki Czesława Niemena nie należą do łatwych a wręcz przeciwnie wymagają
od wykonawcy zaawansowanych umiejętności wokalnych, tak więc Adela zaprezentowała się w Perzycach na bardzo dobrym poziomie, za co bardzo jej dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów.

©2018 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Pępowie
Joomla Templates by Wordpress themes free