Sukces Natalii

Finał XVII Powiatowego Konkursu Języka Polskiego dla Uczniów Szkół Podstawowych odbył się w Szkole Podstawowej nr 2 w Gostyniu w dniu 13 kwietnia 2018 r. Wzięło w nim udział 38 uczestników, laureatów eliminacji szkolnych, zgłoszonych przez szkoły podstawowe z terenu powiatu. Szkołę Podstawową w Pępowie reprezentowały 3 uczennice: Maria Fabisiak z  kl.VIa, Dominika Hauza  i Natalia Dobrosz  z kl.VIIb. Zmagania konkursowe były podzielone na dwie części: pierwsza część polegała na  napisaniu dłuższej wypowiedzi pisemnej – wypracowania, a druga na rozwiązaniu  testu gramatycznego. Zadania przygotowane przez jury nawiązywały również do 100. rocznicy odzyskania niepodległości i wybuchu powstania wielkopolskiego. Tydzień później, 20 kwietnia w siedzibie organizatora zostały ogłoszone wyniki i wręczono nagrody laureatom. Patronat nad konkursem objęli: Wielkopolski Kurator Oświaty, Starosta Gostyński i Burmistrz Gostynia. Współorganizatorem konkursu po raz dwunasty było Stowarzyszenie "DZIECKO". 

              Tytuł Mistrza Ortografii w powiatowym konkursie zdobyła  uczennica klasy VIIb,  Natalia Dobrosz. Gratulacje !!!

©2020 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Pępowie
Joomla Templates by Wordpress themes free