Dnia 15 marca uczniowie ZSSPiG w Pępowie brali udział w halowym turnieju piłki nożnej, który odbył się w Lesznie. Trampkarze wystąpili jako „Dąbroczanka” Pępowo i zajęli wysokie 3 miejsce. Młodzi piłkarze wystąpili w składzie: Eryk Kwiatkowski, Sebastian Kubiak, Patryk Matuszak, Tobiasz Twardowski, Mateusz Brylewski, Jakub Danielczyk, Rafał Włodarczyk

II Charytatywny Turniej Piłkarski Football Academy Leszno.

FA Leszno I 3:1 FA Leszno II

Tęcza Osa Osieczna 3:0 FA Bolesławiec

Mecz o VII miejsce

FA Leszno III 3:0 FA Chojnów

W dniach 4 i 5 lutego w hali sportowej przy ZSSPiG w Pępowie odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Halowej Piłce Nożnej. W pierwszym dniu do rywalizacji przystąpili uczniowie klas ze szkoły podstawowej. Do turnieju zgłosiło się 6 drużyn, w tym jedna dziewcząt. Gościnnie w Mistrzostwach udział brali uczniowie z Samorządowej Szkoły Podstawowej w Skoraszewicach. Uczestnicy zostali podzieleni na dwie grupy. Zawodnicy rywalizowali systemem „każdy z każdym”. Drugiego dnia zmagania rozpoczęli uczniowie klas gimnazjalnych. Tutaj do rozgrywek przystąpiło 7 zespołów. Podczas turniejów panowała przyjazna atmosfera, a rozgrywane mecze toczyły się zgodnie z zasadą fair - play. Celem tych feryjnych zmagań było propagowanie wśród uczniów piłki nożnej jak również danie możliwości aktywnego spędzenia czasu podczas dni wolnych od nauki. Najlepsze zespoły otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy, które wręczyła Dyrektor ZSSPiG - Pani Cyryla Krajka.

Więcej artykułów…

1. Kolejny wyjazd na lodowisko