2016/2017

Wybory do samorządu 2016

Dnia 17.10 br odbyły się wybory do Samorządu Szkolnego, do którego kandydowało czternaście uczennic. W komisji zasiadły godne zaufania osoby - Olga Maciejewska i Katarzyna Klementowicz. Wyniki głosowania obwieszczone zostały 20 października na pierwszej w tym roku dyskotece. Zgodnie z tradycją, ukoronowana przewodnicząca wraz ze swoimi pomocnikami poprowadziła korowód poloneza.

Wyniki wyborów przedstawiają się następująco:

1. Julia Fabisiak - 94 głosy

2. Maria Andrzejewska - 81 głosów

3. Klaudia Lewandowska - 70 głosów

4. Zuzanna Pieprzyk - 53 głosy

Wygranym gratulujemy. Mamy nadzieję, że zgodnie z obietnicą przedwyborczą nas nie zawiodą i ten rok szkony będzie ciekawy i wesoły.

 

 

Dyskoteka

 

©2020 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Pępowie
Joomla Templates by Wordpress themes free