Archiwum 2017/2018

Wycieczka "Żabek" i "Pszczółek" pociągiem do Leszna

Dnia 04.06.2018r. dwie grupy starszaków "Żabki" i "Pszczółki" wybrały się na wycieczkę pociągiem do Leszna. Dzieci wraz z rodzicami zwiedziły dworzec PKP w Lesznie, następnie udaliśmy się na leszczyński deptak oraz rynek. Na rynku obejrzeliśmy ratusz, który uznawany jest za jedną z najpiękniejszych budowli w Polsce. Po zwiedzaniu przyszedł czas na odpoczynek. Przedszkolacy wraz z rodzicami zasiedli w kawiarni "Delicja", aby skosztować samych pyszności. Po słodkich deserach i pysznych kawach przyszła pora na spalanie kalorii. Dzieci rozpoczęły zabawę na torze przeszkód. Ostatnim punktem naszej wycieczki było puszczanie baniek na leszczyńskim rynku. Zmęczeni ale szczęśliwi wróciliśmy na dworzec PKP w Pępowie. 

©2020 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Pępowie
Joomla Templates by Wordpress themes free