Piknik rodzinny w grupie Zajączków

Jak wszystkim wiadomo maj to miesiąc w którym świętują nasze najukochańsze mamy. A, że najbliższe dni przynoszą nam Dzień Dziecka i Święto Taty, przedszkolaki wraz z paniami postanowiły, że w tym roku święto to zostanie połączone i świętować będziemy rodzinnie.
4 czerwca 2019r., o godzinie 16:00 na boisku szkolnym rozpoczął się piknik dla dzieci z grupy „Zajączki” i członków ich rodzin. Pogoda nam dopisywała, świeciło przepiękne słoneczko, było upalnie, więc schowaliśmy się w cieniu drzew.
Zaproszeni goście obejrzeli program artystyczny w wykonaniu przedszkolaków. Dzieci śpiewały piosenki i recytowały wiersze pełne miłości i szczerych podziękowań dla mam i tatusiów. Potem były uściski, prezenty i mnóstwo całusów.
Po części oficjalnej zaczęła się zabawa przy muzyce pod okiem pani animatorki. Tatusiowie serwowali grillowane kiełbaski a mamusie ciasto, kawę oraz chłodne napoje. Były liczne zabawy, gry, konkurencje dla dzieci i rodziców. Największą atrakcją okazały się bańki mydlane, które wywołały mnóstwo radości wśród wszystkich przedszkolaków.
Dziękujemy rodzicom za wspaniale zorganizowaną imprezę.
Szczególne podziękowania należą się tym, którzy wsparli nas materialnie w organizacji pikniku:

Firma AGII sp. z o.o.
Powiatowy Bank Spółdzielczy w Gostyniu
Gmninna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Pępowie
Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Gościnna Wielkopolska

©2020 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Pępowie
Joomla Templates by Wordpress themes free