Ogólnopolski Konkurs Plastyczny

Samorządowe Przedszkole „Pod Dębem” w Karolewie było organizatorem konkursu plastycznego pod hasłem „Europejski Dzień Numeru Alarmowego 112”, a patronat nad nim objął Komendant Powiatowej Policji w Gostyniu podinspektor Piotr Gorynia.

Celem konkursu było zaznajomienie dzieci sześcioletnich z numerem alarmowym 112, prawidłowe korzystanie z tego numeru w sytuacjach zagrożenia zdrowia i życia oraz rozwijanie umiejętności plastycznych.

Siedemnaścioro przedszkolaków wykonało samodzielnie, dowolną techniką pracę plastyczną na podany temat.

Komisja konkursowa wyłoniła trzech zwycięzców i pięć wyróżnień. Praca Natalii Waleńskiej z grupy Jeżykizdobyła drugie miejsce, a Nicoli Sobańskiej z grupy Zajączki – wyróżnienie. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 31 maja 2019 roku w Karolewie. Niestety, dziewczynki nie były na min obecne, ponieważ w tym dniu uczestniczyły w przedszkolnej wycieczce. Nagrody i dyplomy zostały przesłane pocztą.

Gratulujemy laureatkom i życzymy kolejnych sukcesów.

©2020 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Pępowie
Joomla Templates by Wordpress themes free