XVI Powiatowy Konkurs Piosenki Przedszkolnej

Troje sześciolatków z oddziałów przedszkolnych wzięło udział w tym cyklicznym konkursie. Byli to : Julia Chlebowska, Natalia Waleńska oraz Kacper Piotrowiak. Dnia 17 maja 2019 roku na scenie kina Szarotka w Krobi zaśpiewali piosenki z repertuaru zespołu Dwa plus Jeden, Fasolki i Natalii Kukulskiej. Wybór utworów nie był przypadkowy, bo tegoroczne zmagania przedszkolaków przebiegały pod hasłem „Piosenki moich rodziców”. Wokalne popisy 26 dzieci wywołały wśród wielu osób na widowni miłe wspomnienia oraz gromkie brawa publiczności. Wykonanie piosenek „Iść w stronę słońca” (Julia Chlebowska) oraz „Zuzia, lalka nieduża” (Natalia Waleńska) zostało wyróżnione przez jury. Kacper bardzo ładnie zaśpiewał „Moją fantazję”. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i upominki.
Małym wokalistom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

©2020 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Pępowie
Joomla Templates by Wordpress themes free