Wizyta „Zajączka”

Od kilku dni w przedszkolu królowały kurczaczki, baranki i pisanki – wszędzie panował świąteczny nastrój. Jak co roku na kilka dni przed Wielkanocą do naszego przedszkola miał zawitać „Zajączek Wielkanocny” i w tajemniczy sposób zostawić dla przedszkolaków smakołyki. We wtorek od samego rana dzieci z niecierpliwością wypatrywały za oknami długo oczekiwanego gościa. Po śniadaniu zostawiliśmy koszyczki koło drzew i poszliśmy na spacer szukać śladów zajączka. Po powrocie przedszkolaki z wielką radością i wypiekami na twarzy szukały słodyczy zostawionych przez Zajączka Wielkanocnego. Był to wspaniały, pełen wrażeń dzień. Za rok również będziemy czekać na niego z niecierpliwością.
Do zobaczenia, Zajączku! I dziękujemy za słodycze!

©2020 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Pępowie
Joomla Templates by Wordpress themes free