Zbiórka

Idźmy naprzód z nadzieją

"Idźmy naprzód z nadzieją" - to motto przewodniczyło uczniom naszej szkoły, którzy z ogromnym zaangażowaniem włączyli się w zbiórkę publiczną na wsparcie programu stypendialnego dla uzdolnionej młodzieży z niezamożnych rodzin. Ogólnopolska akcja organizowana jest przez: Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, która zajmuje się propagowaniem nauczania Ojca Świętego Jana Pawła II oraz wspieraniem określonych przedsięwzięć społecznych. 

W niedzielę 08.10.2017 roku wyszliśmy na ulice naszych wiosek aby kwestować na rzecz funduszu stypendialnego.  Chęć pomocy, która nam towarzyszyła przyczyniła  się do zebrania łącznej kwoty 6674,26 zł. Ta inicjatywa jest dobrym fundamentem w budowaniu wewnętrznej wrażliwości i empatii wśród młodych ludzi. Z całego serca pragniemy podziękować wszystkim ofiarodawcom oraz wolontariuszom, którzy z radością postanowili podjąć się tego zadania. 

„Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie pokorna. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.”                                           Św. Jan Paweł II

 

                                                                                   Agnieszka Klemens klasa IIIb/G

©2020 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Pępowie
Joomla Templates by Wordpress themes free