Ósmoklasista

Ulotka 2

XXV Targi Edukacyjne dla uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych

Szanowni Państwo Dyrektorzy
szkół i placówek oświatowych w Wielkopolsce
W terminie 7-8 maja br. odbędą się XXV Targi Edukacyjne dla uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych. Hasło tegorocznej edycji, która odbędzie się w wersji on-line brzmi:

Uwaga Edukacja!
Zapraszam uczniów wraz z rodzicami do odwiedzenia wirtualnego stoiska Kuratorium Oświaty w Poznaniu. Przygotowaliśmy ciekawe oraz przydatne informacje m.in. na temat oferty szkół ponadpodstawowych, terminów postępowania rekrutacyjnego, konkursów przedmiotowych, doradztwa zawodowego, czy praw i obowiązków rodziców.

Do udziału w targach, w charakterze wystawców, zgłosiły się szkoły ponadpodstawowe z całej Wielkopolski, szkoły wyższe oraz instytucje działające w obszarze edukacji i nauki. W programie znalazły się konferencje, webinaria, szkolenia e-learningowe, panele dyskusyjne dla nauczycieli, uczniów i rodziców.

Konferencja on-line, otwierająca targi, odbędzie się 7 maja, o godzinie 13:00.

Zachęcam Państwa do rozpowszechnienia wśród uczniów oraz rodziców informacji o targach, a także możliwości zgłoszenia udziału oraz zapisywania się na towarzyszące im wydarzenia na stronie XXV Targów Edukacyjnych w Poznaniu.

Robert Gaweł
Wielkopolski Kurator Oświaty

Drogi Ósmoklasisto!

Od 17 maja rozpoczyna się okres rekrutacji do szkół ponadpodstawowych.

Jeśli jesteś zainteresowany kształceniem zawodowym, wyborem szkoły branżowej jako dalszego etapu edukacji, to zapraszam Cię do

Branżowej Szkoły I stopnia w Kobylinie.

Zajrzyj proszę na szkolną stronę internetową:

www.gimzszkobylin.edupage.org

Tu znajdziesz m. in. informacje o naszej placówce, wykaz zawodów, w jakich kształcą się uczniowie oraz pracodawców, z którymi współpracujemy.

Polecam Ci prezentację multimedialną (zakładka: REKRUTACJA), w której zamieściliśmy zdjęcia z życia szkoły i uczniów.

Zadzwoń proszę, jeżeli będziesz miał jakiekolwiek wątpliwości i zapytania!

65 548 25 02

Pozdrawiam Cię serdecznie -