Dyżury nauczycieli

 Dyżury nauczycieli – konsultacje dla rodziców 

  

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

dzień godzina miejsce

1.             

Adamek Arleta

środa

11.30 – 12.15

pokój nauczycielski

2.             

Andrzejewska Elżbieta

czwartek

12.25 – 13.10

sala 11R

3.             

Andrzejewska Małgorzata

środa

9.30 – 10.15

pokój nauczycielski

4.             

Andrzejewski Paweł

wtorek

10.25 – 11.10

sala 11R

5.             

Banaszyński Szymon

czwartek

8.35 – 9.20

pokój nauczycieli wf

6.             

Bigaj Mirosława

wtorek

10.25 – 11.10

pokój nauczycielski

7.             

Błaszyk Arkadiusz

piątek

12.25 – 13.10

sala 6G

8.             

Durczewska Jolanta

wtorek

8.35 – 9.20

sala 25R

9.             

Dzierżgowska Kamila

środa

11.30 – 12.15

pokój nauczycielski

10.          

Fabisiak Ewa

czwartek

10.25 – 11.10

pokój nauczycielski

11.          

Grzegorz Gembiak

czwartek

12.25 – 13.10

pokój nauczycielski

12.          

Góźdź Joanna 

poniedziałek

10.25 – 11.10

pokój nauczycielski

13.          

Grobelna Katarzyna

poniedziałek

13.20 – 14.05

pokój nauczycielski

14.          

Gruetzmacher Alicja

poniedziałek

10.25 – 11.10

pokój nauczycielski

15.          

Grzelczak Sylwia

środa

8.35 – 9.20

pokój nauczycielski

16.          

Grześkowiak Karolina

wtorek

11.30 – 12.15

pokój nauczycieli wf

17.          

Jarus Tomasz

wtorek

10.25 – 11.10

pokój nauczycielski

18.          

ks. Jędrzej Jaworski

poniedziałek

11.30 – 12.15 

pokój nauczycielski

19.          

Kaczmarek Marcin

wtorek

14.15 – 15.00

pokój nauczycieli wf

20.          

s. Koczwara Ewa 

wtorek

10.25 – 11.10

pokój nauczycielski

21.          

Krajka Monika

czwartek

11.30 – 12.15

pokój nauczycielski

22.          

Kulińska Magdalena

czwartek

12.25 – 13.10

pokój nauczycielski

23.          

Machowska Lidia

wtorek

11.30 – 12.15

pokój nauczycielski

24.          

s. Maciejewska Danuta

poniedziałek

13.20 – 14.05

pokój nauczycielski

25.          

Matysiak Marzena

poniedziałek

9.40 – 10.25

pokój nauczycielski

26.          

Muszyńska Lidia

środa

10.25 – 11.10

pokój nauczycielski

27.          

Neuhoff-Ley Zuzanna

piątek

12.25 – 13.10

pokój nauczycielski

28.          

Nowacka Alina

poniedziałek

14.15 – 15.00

biblioteka

29.          

Raczkiewicz Anna

środa

10.25 – 11.10

pokój nauczycielski

30.          

Sierszulska Arleta

poniedziałek

12.25 – 13.10

sala 25R

31.          

Skowrońska Alicja

wtorek

13.20 – 14.05

pokój nauczycieli wf

32.          

Szczęsna Danuta

poniedziałek

12.25 – 13.10

sala 7G

33.          

Tomczak Maria

poniedziałek

11.30 – 12.15

pokój nauczycielski

34.          

Wachowiak Marlena

piątek

9.30 – 10.15

sala 23

35.          

Wojciechowska Alicja

poniedziałek

12.25 – 13.10

pokój nauczycielski

36.          

Wojciechowski Bartłomiej

poniedziałek

15.15 – 16.00

sala 6

37.          

Zielińska Agnieszka

środa

10.25 – 11.10

pokój nauczycielski

38.          

Żelazny Leszek

środa

11.30 – 12.15

sala 1G

 
 

 

©2018 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Pępowie
Joomla Templates by Wordpress themes free