Mistrzostwa Szkoły w Halowej Piłce Nożnej

W dniach 4 i 5 lutego w hali sportowej przy ZSSPiG w Pępowie odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Halowej Piłce Nożnej. W pierwszym dniu do rywalizacji przystąpili uczniowie klas ze szkoły podstawowej. Do turnieju zgłosiło się 6 drużyn, w tym jedna dziewcząt. Gościnnie w Mistrzostwach udział brali uczniowie z Samorządowej Szkoły Podstawowej w Skoraszewicach. Uczestnicy zostali podzieleni na dwie grupy. Zawodnicy rywalizowali systemem „każdy z każdym”. Drugiego dnia zmagania rozpoczęli uczniowie klas gimnazjalnych. Tutaj do rozgrywek przystąpiło 7 zespołów. Podczas turniejów panowała przyjazna atmosfera, a rozgrywane mecze toczyły się zgodnie z zasadą fair - play. Celem tych feryjnych zmagań było propagowanie wśród uczniów piłki nożnej jak również danie możliwości aktywnego spędzenia czasu podczas dni wolnych od nauki. Najlepsze zespoły otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy, które wręczyła Dyrektor ZSSPiG - Pani Cyryla Krajka.

Tabele końcowe: 

SZKOŁA PODSTAWOWA

 1. Klasa VIa ZSSPiG Pępowo
 2. Klasa V SSP w Skoraszewicach
 3. Klasa Va ZSSPiG Pępowo
 4. Klasa IVa ZSSPiG Pępowo
 5. Klasa IV SSS w Skoraszewicach
 6. Klasa Va (dziewczyny) ZSSPiG

 

GIMNAZJUM

 1. Klasa III b
 2. Klasa IIb
 3. Klasa Ia
 4. Klasa IIId
 5. Klasa Id
 6. Klasa IIIb (2)
 7. Klasa Ic

©2020 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Pępowie
Joomla Templates by Wordpress themes free