"Szkodliwy dymek"

DZIAŁANIA PROFILAKTYCZNE W GIMNAZJUM

„Szkodliwy dymek”

         21 listopada każdego roku obchodzony jest Światowy Dzień Rzucania Palenia.  W związku z tym, w naszym gimnazjum, został ogłoszony konkurs na wiersz antynikotynowy. Aby przybliżyć  uczniom następstwa  palenia tytoniu, 28 października  w holu gimnazjum,  została przedstawiona prezentacja multimedialna pt.„Szkodliwy dymek”. Gimnazjaliści zostali zapoznani ze skutkami wynikającymi z palenia papierosów, a także z korzyściami wynikającymi z niepalenia.

 

                                                      Agata Milewska  pedagog szkolny

                                                      Jolanta Nowacka – pielęgniarka szkolna

 

©2020 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Pępowie
Joomla Templates by Wordpress themes free